לופה אלבום תמונות דיגיטלי וריבועי תמונות לקיר MOD 2.10.30

לופה אלבום תמונות דיגיטלי וריבועי תמונות לקיר MOD 2.10.30

4.7 (6188)Apps, Photographyby

App Information of לופה אלבום תמונות דיגיטלי וריבועי תמונות לקיר free download

App Name לופה אלבום תמונות דיגיטלי וריבועי תמונות לקיר
Genre Apps, Photography
Size27M
Latest Version2.10.30
Get it On Google Play
UpdateFebruary 17, 2022
Package Nameil.co.lupa.lupagroupa
Rating 4.7 ( 6188 )
Installs500,000+

Description of לופה אלבום תמונות דיגיטלי וריבועי תמונות לקיר Apk mod free download for android

לופה אלבום תמונות דיגיטלי וריבועי תמונות לקיר APK (MOD, Unlimited) for android

Mod Download id (il.co.lupa.lupagroupa)

הי, נעים להכיר. באפליקציה שלנו אפשר לעצב ולהדפיס את כל הטוב הבא: אלבומי תמונות מהממים, ריבועי תמונות שנצמדים לקיר (לידיעתך, הם הדור הבא של הקנבס) או לוח שנה מדליק שעושים בצ’יק, מכל התמונות שבטלפון.

מה מיוחד באלבומי התמונות שלנו? קודם כל אנחנו קוראים להם ספרים, כי הם יספרו את הסיפור שלך בתמונות. האפליקציה שלנו יודעת לקחת את התמונות שלך ולהפוך אותן אוטומטית לאלבום דיגיטלי מקסים. אפשר לעצב איתה אלבומים של 144 עמודים או פחות, בשני גדלים שונים, למשל בגודל של 30 על 30 ס”מ, שזה ענק. אפשר להעלות עד 864 תמונות, לבחור מעשרות עיצובים מהממים בבוטיק העיצובים שלנו, לכתוב טקסטים מרגשים ליד התמונות ולעשות אלבום משותף עם חברים.

מה מיוחד בריבועי התמונות שלנו? זה הדור הבא של הדפסה על קנבס! אנחנו קוראים להם לופה בריבוע והם למעשה התמונות שלך מהטלפון, מהמחשב האישי, מ-Google Photos או מ-Instagram שאנחנו מדפיסים על נייר צילום איכותי ומדביקים על ריבועים קשיחים מקאפה. לך נשאר רק להצמיד אותם לקיר עם המדבקות שמגיעות באריזה, ולספר על הקיר סיפור מהתמונות שלך.

מה מדליק בלוחות השנה האישיים שלנו? קודם כל שאפשר לעשות אותם בצ’יק. להתחיל אותם בכל חודש שרוצים עם התמונות שבטלפון ובתוספות של תאריכים אישיים. לוחות שנה אישיים באים בשני גדלים עם 13 אפשרויות לעיצוב והכי חשוב: מקבלים חודש מתנה.

למה לופה? כי אנחנו כמוך בעניין התמונות. זה הסיפור של התמונות של כולנו. צולמו בשנייה ונשכחות בשניה ולעולם לא יצאו לאור. אנחנו חושבים, ומסתבר שיש לא מעט אנשים (המון אפילו) שאוהבים את האופן החשיבה שלנו, שאפשר לפתח את התמונות לסיפור אמיתי ומרגש ביחד, כשהן מודפסות בתוך אלבום תמונות. כזה שאפשר לגעת בו, להרגיש אותו ביד ואז בלב. בקיצור, לעשות משהו טוב באמת עם התמונות זה לעשות לופה.
Hi, nice to know. In our app you can design and print all the best: stunning photo albums, square squares (please note, they are the next generation of canvas) or a cool calendar that does chic, from all the pictures on the phone.

What’s special about our photo albums? First of all we call them books, because they will tell your story in pictures. Our app knows how to take your photos and automatically turn them into a lovely digital album. You can design albums of 144 pages or less, in two different sizes, for example 30 x 30 cm, which is huge. You can upload up to 864 photos, choose from dozens of stunning designs in our design boutique, write exciting texts next to the photos, and make a joint album with Friends.

What’s special about our photo squares? This is the next generation of print on canvas! We call them squares and are actually your photos from your phone, personal computer, Google Photos or Instagram that we print on high quality photo paper and paste on hard squares from Kappa. You just have to stick them to the wall with the stickers that come in the packaging, and tell a story from your pictures on the wall.

What turns on our personal calendars? First of all, they can be made in chick. Start them any month you want with your phone photos and personal date extensions. Personal calendars come in two sizes with 13 design options and most importantly: receive a month’s gift.

Why Lupe? Because we’re like you about the pictures. This is the story of the pictures of us all. Filmed in the second and forgotten in the second and never published. We think, and it turns out that there are quite a few (even a lot of) people who like our way of thinking, that the images can be developed into a real and exciting story together, printed in a photo album. One that can be touched, felt in the hand and then in the heart. In short, to do something really good with the photos is to make Lupe.
מעכשיו אפשר לצ’וטט איתנו ביותר קלות ישירות באפליקציה שלנו!
בנוסף שיפרנו עוד קצת את האפליקציה.