HediyeSepeti  MOD 4.5.0

HediyeSepeti MOD 4.5.0

App Information of HediyeSepeti – Aynı Gün Hediye free download

App Name HediyeSepeti – Aynı Gün Hediye
Genre Apps, Shopping
Size13M
Latest Version4.5.0
Get it On Google Play
UpdateJanuary 7, 2022
Package Namecom.hediyesepeti.app
Rating
Installs100,000+

Description of HediyeSepeti – Aynı Gün Hediye Apk mod free download for android

HediyeSepeti – Aynı Gün Hediye APK (MOD, Unlimited) for android

Mod Download id (com.hediyesepeti.app)

O senin için çok özel, Hediyesi de öyle olmalı! Özel tasarım hediyeler ücretsiz kargo ve kapıda ödeme imkanı ile HediyeSepeti uygulamasında!

Özel Fırsatlar ve Özel Hediyeler Parmaklarının Ucunda!En acil hediye gönderimlerin için aynı gün ve ücretsiz kargo imkanı ile binlerce hediyeden kolayca sipariş verebilirsin.

En özendiğin hediye gönderimlerin için şık hediye paketi ve hediye kutusu ile HediyeSepeti’nin premium hediye deneyimini yaşayabilirsin.

Bütçene en uygun hediye gönderimlerin için HediyeSepeti uygulamasına özel indirimler ve kampanyalardan haberdar olarak indirimli hediye fırsatlarından yararlanabilirsin.

Neden HediyeSepeti?

•  Ücretsiz Özel Hediye Paketi
•  Hızlı ve Güvenli Ödeme
•  Aynı Gün Kargo
•  VIP Hediye Deneyimi
•  Ücretsiz Kargo İmkanı
•  Günlük, Haftalık İndirimlerden ilk Önce Sen Haberdar Ol!

Nasıl hediye siparişi verebilirim?

•  Uygulamayı hemen indir
•  Hediye sihirbazı veya onlarca kategori üzerinden hediyeni seç ve kişiselleştir
•  Üye ol veya üye girişini tamamla
•  Teslimat adresi bilgilerini gir ve ödemeni tamamla!

HediyeSepeti Mobil Uygulamada Avantajlar Neler?

•  Hediyenin 2 paydaşı var, hediyeyi veren ve hediye verilen. Hediye Sepeti bu iki paydaşın da kendini özel hissedeceği kusursuz bir deneyim sunmayı amaçlar. HediyeSepeti mobil uygulaması bu deneyimi daha da iyileştirmek için güvenli ve hızlı bir alışveriş platformu olarak tasarlandı.
•  Geniş ödeme seçenekleri sunuldu.
•  Siparişini hızlıca oluşturabileceğin gibi bize her an ulaşabileceğin kısayollar ve bildirimler eklendi.
•  Sipariş takibini kolayca yapabileceğin, üzerinde değişiklikler yapabileceğin sana özel sayfalar tasarlandı.
•  Farklı kategorilerde binlerce hediye seçeneği içinden sana ve sevdiklerine hediye edebileceğin en şık hediyeler özenle seçildi.
•  Büyük fırsatlar ve indirim kampanyaları sana özel olarak kurgulandı.
•  Onlarca farklı kategoride tüm özel günler ve senin için önemli anlar için kişiye özel hediyeler tasarlandı. Üstelik sevdiklerine çiçek bile gönderebilirsin!

Güvenli ve Hızlı Alışveriş

Kaydedeceğin ödeme ve teslimat bilgileri ile her seferinde tek tek bilgileri girmekle uğraşma. Cebindeki HediyeSepeti uygulaması ile hediyeni hızlıca seç aynı gün kargo ile gönder. Tüm ürünler için kargoya verilecek gün ve seçeceğin il-ilçe bilgisine göre tahmini teslimat süresini gör, sürprizle karşılaşma. Güvenlik ve gizlilikte PCI DSS Kartlı Ödeme Sistemleri Veri Güvenliği Standardı ile %100 uyumlu, SSL Güvenlik Sertifikası sahibi HediyeSepeti ile güvenle sipariş oluştur.

İster Kapıda Öde İster Taksit Yap İstersen Banka Hesabına Gönder!

HediyeSepeti uygulaması ile siparişlerini sana en uygun yöntemle verebilmen için tüm seçenekleri zorladık. Geniş ödeme alternatifleri ile sana en uygun olanını seçerek banka hesabına transfer yapabilir, kapıda nakit ödeme yapabilir, kredi kartı/banka kartı ile tek çekim yapabilir ya da tüm kartlara taksit imkanından faydalanabilirsin.

Onlarca Farklı Kategori ve Özel Gün

•  Kız arkadaşa ya da Sevgiliye hediye seçebileceğin özel günler; Sevgililer günü hediyesi, yıldönümü hediyesi, sevgiliye yılbaşı hediyesi ve hatta sevgiliye özür hediyeleri.
•  Eşe hediye alabileceğin özel günler; Evlilik yıldönümü hediyesi, eşe sevgililer günü hediyesi ya da anneler günü hediyesi, babalar günü hediyesi seçenekleri.
•  Arkadaşa hediye alabileceğin kategoriler: Arkadaşa doğum günü hediyesi, yeni iş hediyesi, teşekkür hediyesi.
•  Mesleklere özel tasarımlarla doktora hediye, avukata hediye, mühendise hediye, öğretmene hediye gibi seçeneklerin mevcut.
He’s very special to you, his gift must be too! Specially designed gifts are in the GiftSepeti application with free shipping and payment at the door!

Special Offers and Special Gifts at Your Fingertips You can easily order thousands of gifts for your most urgent gift shipments with free shipping on the same day.

You can enjoy the premium gift experience of GiftSepeti with a stylish gift package and gift box for your most cherished gift submissions.

You can take advantage of discounted gift opportunities by being informed about the special discounts and campaigns of the GiftSepeti application for the best gift submissions for your budget.

Why Gift Basket?

& # 8226; & # 8195; Free Special Gift Package
& # 8226; & # 8195; Fast and Secure Payment
& # 8226; & # 8195; Same Day Shipping
& # 8226; & # 8195; VIP Gift Experience
& # 8226; & # 8195; Free Shipping Opportunity
& # 8226; & # 8195; Be Informed First Before Daily, Weekly Discounts!

How can I order gifts?

& # 8226; & # 8195; Download the application now
& # 8226; & # 8195; Choose and personalize your gift through the gift wizard or dozens of categories
& # 8226; & # 8195; Become a member or complete member login
& # 8226; & # 8195; Enter your delivery address information and complete your payment!

What are the Advantages of GiftSepeti Mobile Application?

& # 8226; & # 8195; The gift has 2 stakeholders, the gift giver and the gift given. Gift Basket aims to offer a perfect experience that will make both stakeholders feel special. GiftSepeti mobile application was designed as a secure and fast shopping platform to further enhance this experience.
& # 8226; & # 8195; Wide range of payment options were offered.
& # 8226; & # 8195; You can quickly create your order, as well as shortcuts and notifications that you can reach us at any time.
& # 8226; & # 8195; Special pages have been designed for you, on which you can easily follow up the order and make changes.
& # 8226; & # 8195; The most elegant gifts that you can present to you and your loved ones have been carefully selected from thousands of gift options in different categories.
& # 8226; & # 8195; Great deals and discount campaigns have been specially designed for you.
& # 8226; & # 8195; Personalized gifts have been designed for all special occasions and moments that matter to you in dozens of different categories. Moreover, you can even send flowers to your loved ones!

Safe and Fast Shopping

With the payment and delivery information you save, don’t bother entering information one by one every time. Quickly select your gift with the GiftSepeti application in your pocket and send it by cargo on the same day. See the estimated delivery time for all products according to the day to be shipped and the city-district information you choose, do not encounter any surprises. Create orders safely with GiftSepeti, which is 100% compliant with PCI DSS Card Payment Systems Data Security Standard in security and privacy, and has SSL Security Certificate.

Pay At The Door Or In Installments Or Send It To Your Bank Account!

With the GiftSepeti application, we have pushed all options so that you can give your orders in the most convenient way for you. With a wide range of payment alternatives, you can choose the most suitable one for you, transfer to your bank account, pay cash at the door, make a single withdrawal with a credit / debit card or take advantage of installments for all cards.

Tens of Different Categories and Special Days

& # 8226; & # 8195; Special occasions that you can choose as a gift for your girlfriend or lover; Valentine’s day gift, anniversary gift, Valentine’s Christmas gift and even valentine apology gifts.
& # 8226; & # 8195; Special occasions when you can buy gifts for your spouse; Wedding anniversary gift, Valentine’s day gift for spouse or mother’s day gift, father’s day gift options.
& # 8226; & # 8195; Categories you can buy gifts for a friend: Birthday gift for friend, new business gift, thank you gift.
& # 8226; & # 8195; With special designs for the professions, you have options such as a gift to a doctor, a gift to a lawyer, a gift to an engineer, a gift to a teacher.
İyi ki dediğiniz anları çoğaltmak istiyoruz ve iyi ki’lerinizden biri olmak için titizlikle çalışıyoruz.

Bu güncellemede daha iyi bir uygulama deneyimi yaşatabilmek için çalışmalar yaptık.

Uygulama ile ilgili tüm önerilerini destek@hediyesepeti.com’a gönderebilirsin