Murlan Pro MOD APK 4.4.33

Murlan Pro MOD APK 4.4.33

(1003)Card, Games

App Information of Murlan Pro free download

App Name Murlan Pro
Genre Card, Games
Size
Latest Version
Get it On Google Play
Update
Package Namecom.gaminations.murlan
Rating ( 1003 )
Installs50,000+

Description of Murlan Pro Apk mod free download for android

Murlan Pro APK (MOD, Unlimited) for android

Mod Download id (com.gaminations.murlan)

SHKARKO MURLAN PRO DHE LUAJ FALAS
ARGETOHU DHE LUAJ ME MIQTE
SFIDO LOJTARET E TJERE
BEHU PJESE E TURNEUT
Hiqet nga loja kolori J Q K A 2
Tashme te piket shfaqen 100 lojtaret e pare
Rregullim ne lidhjen e adreses me Facebook
Rregullime ne shfaqjen e pikeve ne tabele
Rritet me 2 sekonda koha per te luajtur
Permiresime dhe rritje e shpejtesise se lojes