ŞEKER MOBİL MOD 8.1.4

ŞEKER MOBİL MOD 8.1.4

2.7 (4974)Apps, Financeby

App Information of ŞEKER MOBİL free download

App Name ŞEKER MOBİL
Genre Apps, Finance
Size34M
Latest Version8.1.4
Get it On Google Play
UpdateMarch 21, 2022
Package Nametr.com.sekerbilisim.mbank
Rating 2.7 ( 4974 )
Installs500,000+

Description of ŞEKER MOBİL Apk mod free download for android

ŞEKER MOBİL APK (MOD, Unlimited) for android

Mod Download id (tr.com.sekerbilisim.mbank)

Tüm müşterilerimize hizmet veren Şeker Mobil Şube uygulaması ile size özel Şekerbank şubeniz her zaman yanınızda.

Şekerbank, Esnaf ve çiftçilere dijital kanallar ile ulaşarak, kredi başvurularını internet ve mobil şubesi üzerinden almaya başladı. Bankamızın hizmetlerine ulaşılma imkanı daha kolay ve hızlı hale geldi. Esnaf ve çiftçilerimizin bankacılık ihtiyaçlarında hızlı başvuru yapmalarını ve başvurularına anında yanıt bulmalarını sağlayan hizmet sunuyor, bu kapsamda kişilerin var ise kredi limitlerini de görebilme imkanı da sağlıyoruz.

Şeker Mobil Şube mobil bankacılık uygulaması ile EFT, Havale gibi para transferleri başta olmak üzere fatura ve kurum ödemelerinden, avantajlı kurlarla döviz alım satım işlemlerine, hisse senedi işlemlerinden altın alım satım işlerine, avantajlı e-mevduat işlemlerinden hesap hareket ve işlemlerine kadar birçok bankacılık işlemini hızlı, güvenli ve kolay gerçekleştirebilirsiniz. Kurumsal müşterilerimiz bu işlemlere ek olarak onaylarına düşen işlemleri görüntüleyebilir, anında kolaylıkla onaylayabilirler.

Şeker Mobil Şubemiz ile ilgili görüşleriniz bizim için değerlidir. Her türlü öneri ve yorumlarınızı mobilsubedestek@sekerbank.com.tr iletişim adresimizden ulaştırabilirsiniz.
With Şekerbank Mobile Branch application serving all our customers, your special Şekerbank branch is always with you.

Şekerbank reached out to shopkeepers and farmers through digital channels and started to receive loan applications via its internet and mobile branch. Access to our bank’s services has become easier and faster. We offer a service that enables our tradesmen and farmers to make quick applications for their banking needs and find answers to their applications instantly, and within this scope, we also provide the opportunity to see credit limits, if any.

With Şeker Mobile Branch mobile banking application, many banking transactions such as money transfers such as EFT and Money Transfer, invoice and corporate payments, foreign exchange transactions at advantageous rates, stock transactions, gold trading, advantageous e-deposit transactions, account transactions and transactions, You can perform it safely and easily. In addition to these transactions, our corporate customers can view the transactions falling on their approval and approve them instantly.

Your views about our Şeker Mobil Branch are valuable to us. You can send all your suggestions and comments from our address mobilsubedestek@sekerbank.com.tr.
Şeker Mobil uygulamamızı sizlerin görüş ve önerileri doğrultusunda daha işlevsel bir kullanıcı deneyimi sunmak için yenilemeye devam ediyoruz.
Yeni güncelleme ile birlikte aşağıdaki işlem hayata alınmıştır.
– Performans iyileştirmeleri ve hata düzeltmeleri gerçekleştirildi.